офіс 816Б, корпус А, буд. 4/6, вул. Іоанна Павла ІІ, Київ, 01042, Україна ГРУПА КОМПАНІЙ «ДІЛЕКС» office@dilex.com.ua +38 (048) 737-32-32
ru en ua
Про Групу компаній Ділекс

Група компаній «Ділекс» спеціалізується на наданні повного комплексу послуг з фумігації зернових та інших вантажів, як у транзиті, так і в сховищах на березі.

Представники нашої компанії знаходяться і проводять роботи в таких портах України як Рені, Ізмаїл, Одеса, Южний, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Бердянськ. Присутність наших співробітників у вищеперелічених портах дає можливість найбільш швидкого і якісного вирішення виникаючих питань.

Працюючи в тісному співробітництві з Державними інспекціями карантину рослин та міжнародними організаціями ТОВ «Ділекс Україна» має докладні відомості про всі чинні норми і положеннях у всіх портах відправлення та призначення.

Керівництво компанії приділяє велику увагу навчанню свого персоналу, використовуючи при цьому досвід і знання всесвітньо відомих в наукових і виробничих колах фахівців з фумігації. Використовуючи весь накопичений досвід, ми застосовуємо найбільш доречні і безпечні способи обробки в кожному конкретному випадку фумігації.

Завдяки індивідуальному підході до кожного клієнта та професіоналізму співробітників, ТОВ «Ділекс Україна» завоювала довіру і бездоганну репутацію.

На сьогоднішній день Група компаній «Ділекс» - це кращий вибір для всіх потенційних Замовників, чиїми пріоритетами залишаються ефективність, безпечність та рентабельність фумігаційних робіт.

The Grain and Feed Trade Association
Global Pulse Confederation
Gafta Trade Assurance Scheme
Hazard Analysis and Critical Control Points
Bureau Veritas

Сертифікати

  • сертификат iso
  • сертификат iso
  • сертификат gtas
  • сертификат gafta

Наші послуги

Фумигація зерна

Фумигація зерна

Детальніше
Торгівля зерновими

Торгівля зерновими

Детальніше
Транспортування та логістика

Транспортування та логістика

Детальніше
Дезинфекція, дезинсекція,  дератизація

Дезинфекція, дезинсекція, дератизація

Детальніше